DebriEcaSan® hyal plus

Tekutý prostředek pro aplikaci na rány, s antimikrobiálním efektem a regeneračním účinkem, superoxidovaný roztok s kyselinou hyaluronovou.

DebriEcaSan® hyal plus

je superoxidovaný roztok s kyselinou hyaluronovou. Slouží k oplachu a čištění ran (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhliny, proleženiny, píštěle, dutiny a popáleniny, rozpadlé operační rány, pooperační a posttraumatické rány). Vytváří v ráně vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení.

Má unikátní hydratační a regenerační účinky. Ty jsou dány schopností kyseliny hyaluronové vázat vodu a tak přispívat k dokonalé hydrataci rány. Optimální vlhké mikroprostředí v ráně napomáhá dělení buněk, zajišťuje transport živin, výměnu látek v kůži a potlačuje působení okolních škodlivých faktorů na kůži.

Výrazně eliminuje zápach defektu.

Brání ukládání kolagenu, a tím podporuje bezjizevné hojení tkáně, což jej předurčuje k využití v oblasti hojení ran a kožních defektů v plastické chirurgii, laserové a estetické dermatologii.

Návod na použití

Očistěte ránu od mechanických nečistot, aplikujte neředěný oplachový roztok DebriEcaSan® hyal plus na poraněná místa umýváním, potíráním navhlčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapii podle potřeby i vícekrát denně.

Skladování:

Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat do teploty 30°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Více v návodu na použití u výrobce.

 

DebriEcaSan® hyal plus 250ml

Objednací kód: 715

Kód SÚKL: 5006879

Výše úhrady: 100%

DebriEcaSan® hyal plus 115ml

Objednací kód: 760

Kód SÚKL: 5007022

Výše úhrady: 100%

Upozornění:
Přípravek se nesmí smíchat nebo přijít do kontaktu s kyselinami a kyselými přípravky. Nepoužívat při alergii na některou ze substancí. Nepožívat.
Složení:
DebriEcaSan, hyaluronát sodný
DebriEcaSan® hyal plus je zdravotnický prostředek tř. nebezpečnosti IIb, CE1023.