HyalEcaSan® Gel

ochrana proti infekci a zkrácení doby hojení rány

Unikátní kombinace superoxidovaného roztoku a kyseliny hyaluronové - nekativní zdravotnický prostředek gelový, snižující mikrobiální zátěž s regeneračním účinkem. 


Využití k lokální aplikaci:

  • na nehojící se rány (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhliny, proleženiny, píštěle, dutiny) a popáleniny,
  • rozpadlé operační rány, pooperační a posttraumatické rány,
  • drobná poranění, odřeniny kožního povrchu a otevřené rány,
  • vhodný také pro ošetření pokožky s projevy akné.

HyalEcaSan® má unikátní regenerační účinky. Brání ukládání kolagenu a tím je v procesu hojení ran schopen eliminovat zjizvení.

Lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozena celistvost kůže po zákrocích v oblasti plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, kosmetických ošetřeních. Aplikujte přímo na ošetřovanou oblast a nechejte gel působit do zaschnutí. Aplikujte 1-2krát denně (ideálně na noc) po dobu 5-10 dní v tenké vrstvě.

Unikátní spojení - DebriEcaSan® Alfa a kyselina hyalurová

DebriEcaSan® Alfa - roztok bezpečným způsobem snižuje mikrobiální zátěž. Současně zabraňuje rozkladu kyseliny hyaluronové vlivem bakteriálních enzymů.

Kyselina hyaluronová - přirozeně se vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci.

HyalEcaSan® Gel 120g

Objednací kód: 739

Kód SÚKL: 5006971

Výše úhrady: 100%

HyalEcaSan® Gel 50g

Objednací kód: 722

Kód SÚKL: 5006942

Výše úhrady: 100%

 

HyalEcaSan Gel 30g

Objednací kód: 746

Kód SÚKL: 5007037

Výše úhrady: 100%

Upozornění:
nepoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení účinku ATB.

HyalEcaSan® Gel je zdravotnický prosředek tř.nebezpečnosti IIb, CE1023.


Návod na použití:

Očistěte ránu od mechanických nečistot, poté na spodinu aplikujte nejlépe roztok DebriEcaSan® Alfa. Následně aplikujte gel na defekt tak, aby kopíroval jeho okraje. ránu překryjte vhodným sekundárním neadherentním krytím a proveďte fixaci hydrofilním obinadlem. Gel lze ponechat 24 - 48 hodin, podle charakteru defektu. U drobných poranění, odřenin v místech, kde nehrozí setření gelu, nemusíme již vrstvu gelu krýt, případně stačí použít náplast.

Skladování:

Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat do teploty 30°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Více v návodu na použití u výrobce.