HyalEcaSan® Gel

ochrana proti infekci a zkrácení doby hojení rány

Unikátní kombinace superoxidovaného roztoku a kyseliny hyaluronové - nekativní zdravotnický prostředek gelový, snižující mikrobiální zátěž s regeneračním účinkem. 


Využití k lokální aplikaci:

  • na nehojící se rány (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhnliny, proleženiny, píštěle, dutiny) a popáleniny,
  • rozpadné operační rány, pooperační a posttraumtické rány,
  • drobná poranění, odřeniny kožního povrchu a otevřené rány,
  • vhodný také pro ošetření pokožky s projevy akné.

HyalEcaSan® má unikátní regenerační účinky. Brání ukládání kolagenu a tím je v procesuhojení ran schopen eliminovat zjizvení.

Lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozen celistvnost kůže po zákrocích v oblasti plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, kosmetických ošetřeních. Aplikujte přímo na ošetřovanou oblast a nechejte gel působit do zaschnutí. Aplikujte 1-2krát denně (ideálně na noc) po dobu 5-10 dní v tenké vrstvě.

Unikátní spojení - DebriEcaSan® Alfa a kyselina hyalurová

DebriEcaSan® Alfa - roztok se širokým spektrem antiseptického účinku, bezpečným způsobem snižuje mikrobiální zátěž. Současně zabraňuje rozkladu kyseliny hyaluronové vlivem bakteriálních enzymů.

Kyselina hyaluronová - přirozeně se vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci.

HyalEcaSan® Gel 120g

Objednací kód: 739

VZP kód: 0169300

Výše úhrady: 75%

HyalEcaSan® Gel 50g

Objednací kód: 722

VZP kód: 0169299

Výše úhrady: 75%

 

HyalEcaSan Gel 30g

Objednací kód: 746

dUpozornění:
neoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení účinku ATB.
HyalEcaSan® Gel je zdravotnický prosředek tř.nebezpečnosti IIb, CE1023.

Návod na použití:

Očistěte ránu od mechanických nečistot, poté na spodinu aplikujte nejlépe roztok DebriEcaSan® Alfa. Následně aplikujte gel na defekt tak, aby kopíroval jeho okraje. ránu překryjte vhodným sekundárním neadherentním krytím a proveďte fixaci hydrofilním oginadle. Gel lze ponechat 24 - 48 hodin, podle charakteru defektur. U drobných poranění, odřenin v místech, kde nehrozí setření gelu, nemusíme již vrstvu gelu krýt, případně stačí použít náplast.

Skladování:

Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat do teploty 30°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Více v návodu na použítí u výrobce.